Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Mgr. Romana Štefíková. Som len obyčajný človek s veľkou láskou ku kreatívnej tvorbe a aktivitám. Som úspešnou absolventkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery.

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Laura Kostilníková. Umenie ma sprevádza celý mojím doterajším životom. Dnes si neviem predstaviť, ako by vyzeral môj život, keby som si k nemu nevypestovala lásku už od skorého detstva. Som úspešnou absolventkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery.

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Petronela HajdukováSom študentkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery. Momentálne sa učím, zdokonaľujem a veľmi ma baví kresba s ceruzkou a romantická maľba.

Volám sa Ing.Ivana Molotová, narodila som sa na Kysuciach. Záujem o maľovanie a kreslenie sa u mňa prejavoval odkedy si spomínam. Už v materskej škole vyhral výtvarný krúžok nad poobedným spánkom. Farbičky boli moje najobľúbenejšie
hračky, ktoré ma sprevádzajú dodnes. Som úspešnou absolventkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery.

Dovoľte mi povedať Vám o mne zopár slov. Volám sa Michaela Farbová a pochádzam z Radošoviec. Vo
voľnom čase sa venujem maľovaniu a vystupujem pod umeleckým menom Miškyns. 
Som úspešnou absolventkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery.

Zdravím všetkých výtvarníkov a milovníkov umenia, moje meno je Miriam Ušalová a momentálne
som študentkou u profesionálneho umelca Didier Le Mar © na súkromných výtvarných hodinách od BEAUTIFUL ART gallery . Vďaka súkromným hodinám sa dnes môžem zdokonaľovať v niečom, čo už v útlom detstve objavila moja mamka
a čo som ´´zdedila´´ práve po nej a to je cit pre výtvarné umenie.

V úvode by som sa Vám rada predstavila. Volám sa Libuša Němcová, narodila som sa v Košiciach v
rodine športovcov( vodná turistika - Majstri Slovenska, zjazdové lyžovanie). Som úspešnou absolventkou
súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery.

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Mgr.Veronika KrištofikováSom študentkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery. Momentálne sa učím, zdokonaľujem v ilustračnej tvorbe.

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Ivana Flaškárová. Maľovať som začala keď som bola ešte maličká. Väčšinou som kreslila výlety v prírode s mojou rodinou, zaznamenávala som si najkrajšie momenty práve takto na papieri. Takže od detstva som mala rada prírodu, krajinky a maľovanie. Som úspešnou absolventkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery.

Dovoľte mi aby som sa vám predstavila. Volám sa Lívia Koková. Som študentkou súkromných výtvarných hodín od BEAUTFUL ART gallery. Momentálne sa učím, zdokonaľujem a veľmi ma baví kresba s ceruzkou.

Skôr ako o sebe napíšem niekoľko riadkov, chcela by som sa Vám predstaviť. Volám sa Miroslava Palkovová. Maľovanie a kreslenie mám úprimne veľmi rada. Som síce začínajúca výtvarníčka, všetko sa iba učím a hľadám sa vo výtvarnej sfére.

 

 

 

 KLUB SLOVENSKÝCH VÝTVARNÍKOV BEAUTIFUL ART

Web: www.ksvba.sk

Instagram: ksvba.sk

E-mail: ksvba@gmail.com

Tel.: 0944033123, 0904 333 202

© Klub Slovenských výtvarníkov Beautiful Art 2021. Všetky práva na texty a foto materiál uvedené na tejto stránke sú výhradným duševným a autorským vlastníctvom Didier Le Mar © a spoločnosti BEAUTIFUL ART s.r.o. .