Daniel Július Duraj

Dovoľte mi, aby som sa vám predstavil. Volám sa Daniel Július Duraj. Mojou umeleckou vášňou sú graffiti a street art

 
 Môj záujem o maľovanie sa začal prebúdzať už veľmi dávno. Vlastne už po ceste do škôlky som obdivoval graffiti a street art. Dosť dlho ma lákalo si to vyskúšať, až som si pred ôsmimi rokmi povedal, že by to stálo za pokus. 
Najprv som sa učil sám a pomáhala mi pri tom hlavne moja mama a spolu s ňou aj učiteľka na základnej škole, ktorej sa moje diela páčili. 
 Pre moju tvorbu je hlavne typická zaujímavá myšlienka, s ktorou pracujem aj niekoľko mesiacov. Dielo formujem počas tvorby, čo pre mňa znamená slobodu pri tvorbe, ktorá ma ale neobmedzuje. Tým, že sa učím na súkromných výtvarných hodinách od BEAUTIFUL ART gallery u uznávaného umelca Didier Le Mar © ktorý ma v mojej tvorbe podporuje a dáva mi dôležitú spätnú väzbu k dielam, ktoré tvorím.  Pochopil som, že možem street art realizovať na podklady ako je plátno pričom zanechavám identitu v diele,  ktoré si môže niekto kúpiť a tym pádom skrášliť svoj interiér taktouto formou umenia, z čoho mám veľkú radosť. Najviac obľubujem maľovanie akrylom, či už sprejom, štetcom, alebo akrylovými fixkami. Nedá sa povedať, čo obľubujem viac, pretože každá technika má niečo do seba. Pri tvorbe sa najradšej inšpirujem prírodou a svojimi pocitmi, pretože chcem aby každé dielo bolo výnimočné a niečím vedelo zaujať.
 

 

 

Copyright © 2023 K.S.V.B.A. www.ksvba.sk  Všetky práva vyhradné

 

 

 

 

 

 KLUB SLOVENSKÝCH VÝTVARNÍKOV BEAUTIFUL ART

Web: www.ksvba.sk

Instagram: ksvba.sk

E-mail: ksvba@gmail.com

Tel.: 0944033123, 0904 333 202

© Klub Slovenských výtvarníkov Beautiful Art 2021. Všetky práva na texty a foto materiál uvedené na tejto stránke sú výhradným duševným a autorským vlastníctvom Didier Le Mar © a spoločnosti BEAUTIFUL ART s.r.o. .